Tanıtım Günleri

Kadir Has Üniversitesi olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da üniversite tercihi yapacak öğrencilerimizin yanındayız.

26 Temmuz-20 Ağustos tarihleri arasında online olarak ve 4-20 Ağustos tarihleri arasında Cibali Kampüsümüzde gerçekleştireceğimiz Kadir Has Üniversitesi 2021 Tanıtım Günlerinde üniversitemiz hakkındaki tüm sorularınıza cevap bulabilir, akademisyenlerimiz ve öğrencilerimizle bölümler ve olanaklarımız hakkında konuşabilir, kampüsümüzü ziyaret ederek eğitim ortamımızı yakından tanıyabilirsiniz.

Üniversitemizle ilgili bilgi almak isteyen tüm öğrencilerimizi ve velilerimizi Kadir Has Üniversitesi 2021 Tanıtım Günlerine bekliyoruz.

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ONLINE TANITIM PROGRAMI


26 Temmuz-20 Ağustos 2021
Fakülteler, Hazırlık Okulu, Tercih Danışmanlığı, KHAS’ı Öğrencilerimizden Dinleyin, KHAS’ta Yaşam Online Görüşmeleri Online görüşmeler için randevu formunu doldurmanız gerekmektedir. Online görüşmelerimiz Zoom Meeting programı ile gerçekleştirilecektir. Bu programı ücretsiz olarak indirmek için tıklayın.

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ CİBALİ KAMPÜSÜ TANITIM PROGRAMI


4-20 Ağustos 2021
Haliç kıyısında, Cibali semtindeki kampüsümüzü ziyaret ederek farklı fakültelerimizden ve bölümlerimizden akademisyenlerimiz, Kurumsal İletişim Ekibimiz ve öğrencilerimizle görüşebilir; üniversitemizin farklı birimleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz (Mali İşler, Öğrenci İşleri, Kampüste Yaşam Ofisi, Kariyer Ofisi, Mezunlar Ofisi, Uluslararası Ofis).

Yeni Eğitim Modelimizi inceleyin! https://yem.khas.edu.tr
Çekirdek Program hakkında bilgi edinin! https://core.khas.edu.tr

Kadir Has Üniversitesi 2021 Tanıtım Günleri ile ilgili detayları sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz: